Visning: Billed Kombineret Tekst

Alle forevisninger i København

Dato

Cinemateket


Gothersgade 55, 1123 København
33743412

CJFF20: Advocate m. introduktion
16:30

CJFF20: Golda m. introduktion
21:30

CJFF20: Mrs. G.
20:00

The Hole
21:15

Three Identical Strangers
19:00

CinemaxX Fisketorvet


v/Dybbølsbro Station, 1560 København
70101202

1917
17:30, 20:30

Bad Boys for Life
13:00, 15:45, 18:45, 20:45

Bien Maja
10:00

Birds of Prey
18:45

Call of the Wild
11:20, 13:40, 16:00


De forbandede år
18:00

Dolittle
10:15, 13:30

Drømmebyggerne
10:30, 12:30, 14:30, 16:30

Ellevilde Ella
10:00

En helt almindelig familie
12:00, 14:15, 16:30, 18:45, 21:15


Frost 2
11:30, 13:45, 15:45

Frost 2 - org. version
21:00

Jumanji: The Next Level
12:30, 15:15, 18:00, 21:00

Klovn The Final
10:30, 14:00, 16:15, 19:00, 20:15, 21:00, 21:30

Parasite
10:30, 16:30, 19:30, 21:15


Sonic the Hedgehog
11:45, 14:00, 16:15, 18:40, 21:30

Spioner på missioner
10:30, 12:00, 13:00, 14:15, 15:15, 16:15

Star Wars: The Rise of Skywalker
21:10

Empire Bio


Guldbergsgade 29 F - Nørrebro, 2200 København
35360036

1917
12:30, 15:00, 19:45, 22:15

A Hidden Life
16:30

Aretha Franklin - Amazing Grace
15:15

Birds of Prey
22:15

En helt almindelig familie
12:30, 14:30, 19:45, 21:45


Jojo Rabbit
12:30, 20:00, 22:15

Klovn The Final
12:30, 14:45, 17:00, 19:30

Parasite
17:15, 21:45

Portræt af en kvinde i flammer
12:30, 17:15

The Cave
12:30


The Lighthouse
14:45, 17:30, 19:45, 22:00

Gloria


Rådhuspladsen 59, 1550 København
33124292

De særlige
12:00, 16:40

Parasite
14:15, 18:50, 21:20

GRAND Teatret


Mikkel Bryggers Gade 8, 1460 København
33151611

A Hidden Life
20:45

Aretha Franklin - Amazing Grace
11:30, 13:30

De forbandede år
15:30

De særlige
11:30, 14:00, 16:30, 21:30

Den største lille gård
14:20


En helt almindelig familie
12:00, 14:20, 16:40, 18:45, 21:30

Parasite
12:00, 15:30, 18:45, 21:30

Portræt af en kvinde i flammer
11:30, 14:00, 16:30, 19:00, 21:30

The Cave
12:00, 16:40

The Lighthouse
19:00, 21:30

Husets Biograf


Rådhusstræde 13, 1466 København
33324077

Ingen forevisninger i dag.


Nordisk Film Biografer Dagmar


Jernbanegade 2, 1608 København
70131211

A Hidden Life
16:50

De forbandede år
11:30, 16:30, 19:45

De særlige
14:00

En helt almindelig familie
12:00, 14:45, 17:00, 19:15, 21:30

Jojo Rabbit
11:30, 14:15


Klovn The Final
11:30, 14:10, 16:30, 18:45, 21:00

Knives Out - Var det mord?
20:30

Parasite
12:00, 15:15, 18:15, 21:10

Nordisk Film Biografer Falkoner


Ved Falkoner Plads, Frederiksberg, 2000 København
70131211

Birds of Prey
21:10

De forbandede år
11:30, 19:00

Drømmebyggerne
11:50, 14:45

En helt almindelig familie
11:30, 13:40, 16:45, 18:50, 21:00

Frost 2
13:45, 16:00


Klovn The Final
11:30, 13:45, 16:15, 18:20, 21:15

Parasite
12:15, 15:15, 18:15, 20:40

Spioner på missioner
11:45, 14:00, 16:00

The Gentlemen
18:30

Nordisk Film Biografer Field's


Ørestad Boulevard 102A, 2300 København
70131211

1917
20:30

Bad Boys for Life
12:00, 14:50, 17:40, 21:00

Birds of Prey
21:15

Call of the Wild
11:30, 13:50, 16:10, 18:40

Drømmebyggerne
12:00, 14:00


Ellevilde Ella
11:45

En helt almindelig familie
13:45, 16:00, 18:30

Frost 2
11:40, 14:00

Jojo Rabbit
21:10

Klovn The Final
11:30, 13:45, 16:40, 19:00, 21:20


Parasite
15:50, 21:00

Sonic the Hedgehog
11:30, 13:45, 16:10, 18:40

Spioner på missioner
12:00, 14:20, 16:00

Star Wars: The Rise of Skywalker
21:00

The Gentlemen
18:30

Nordisk Film Biografer Imperial


Ved Vesterport 4, 1612 København
70131211

Parasite
12:00, 15:00, 18:00, 21:00

Nordisk Film Biografer Palads


Axeltorv 9, 1609 København
70131211

1917
12:40, 15:20, 18:00, 21:15

Bad Boys for Life
10:00, 12:50, 15:40, 18:30, 21:20

Birds of Prey
10:30, 13:15, 16:00, 18:00, 21:15

Call of the Wild
10:00, 12:15, 14:30, 16:45, 19:00, 21:20

De forbandede år
10:50, 14:15, 17:30, 20:45


Dolittle
12:00

Dronningens corgi
10:00

Drømmebyggerne
10:00, 12:00, 14:00, 16:00

Ellevilde Ella
10:00, 11:50, 13:50, 15:45

En helt almindelig familie
10:00, 12:15, 14:30, 16:45, 18:00, 20:40


Frost 2
10:00, 11:45, 14:00, 16:15

Frost 2 - org. version
18:00

Jojo Rabbit
10:45, 13:30, 16:00, 18:30, 21:00

Joker
14:15, 18:30, 21:20

Jumanji: The Next Level
10:00, 12:50, 15:40, 18:30, 21:20


Klovn The Final
11:00, 13:20, 15:45, 19:00, 21:20

Knives Out - Var det mord?
17:10, 20:15

Le Mans '66
20:15

Once Upon a Time... in Hollywood
20:40

Parasite
10:00, 12:50, 15:40, 18:30, 21:20


Sonic the Hedgehog
10:20, 12:50, 15:40, 19:00, 20:40

Spioner på missioner
10:00, 12:15, 14:30, 16:45

Star Wars: The Rise of Skywalker
10:45, 14:00, 17:10, 20:15

The Gentlemen
18:30

The Grudge
21:20

Park Bio


Østerbrogade 79, 2100 København
35383362

Ingen forevisninger i dag.


Posthus-Teatret


Rådhusstræde 1, 1466 København
33116611

Ingen forevisninger i dag.


Vester Vov Vov


Absalonsgade 5, fra kl.13.30, 1658 København
33244200

Aretha Franklin - Amazing Grace
19:00

Parasite
16:15, 21:00

Portræt af en kvinde i flammer
18:20

The Cave
16:20

The Lighthouse
20:40

World Cinema DK


Betty Nansen Teatret, Frederiksberg C, 1820 København
33211490

Ingen forevisninger i dag.