Visning: Billed Kombineret Tekst

Alle forevisninger i Århus

Dato

CinemaxX Aarhus


M. P. Bruuns Gade 25, 8000 Aarhus
70120101

Albert
10:30

Den lille afskyelige snemand
10:15, 12:30, 14:40, 16:20

Downton Abbey
12:20, 18:00, 20:15

Good Boys
13:30, 16:30

Gooseboy
10:30, 12:30, 14:30


It del 2
20:45

Jagtsæson
12:00, 14:10, 16:45, 18:30, 19:00, 20:45, 21:20

Joker
11:15, 14:00, 16:50, 18:45, 20:00, 21:10

Løvernes konge - 2D
11:00

Maleficent: Mistress of Evil
11:00, 13:30, 16:10, 18:45, 21:20


Mugge & vejfesten
11:00, 13:00, 14:50, 16:40, 18:40

Once Upon a Time... in Hollywood
20:30

Paw Patrol: Mission Big Screen 3
10:30

Ser du månen, Daniel
15:00, 18:15, 21:15

Toy Story 4 - 2D
11:45, 14:00, 16:15, 18:00


Valhalla
11:30, 15:40

Nordisk Film Biografer Aarhus C


Skt. Knuds Torv 15, 8000 Aarhus
70131211

Ad Astra
21:30

Den lille afskyelige snemand
10:00, 12:10, 14:20, 16:30

Downton Abbey
11:00, 16:00, 18:45

Gemini Man
21:15

Gooseboy
10:20, 12:30, 14:30


It del 2
20:45

Jagtsæson
11:00, 13:20, 16:30, 19:00, 21:15

Joker
12:45, 15:45, 18:30, 18:30, 21:30

Maleficent: Mistress of Evil
10:00, 12:45, 15:30, 18:45, 21:30

Mugge & vejfesten
10:20, 12:20, 14:20, 16:30, 18:30


Once Upon a Time... in Hollywood
20:30

Ser du månen, Daniel
15:20, 18:20, 21:20

Toy Story 4 - 2D
10:00, 13:40

Valhalla
10:00, 12:45, 15:50, 18:20

Nordisk Film Biografer Trøjborg


Tordenskjoldsgade 21, 8200 Aarhus
70131211

Blinded by the Light
12:00, 17:45, 20:45

Downton Abbey
12:00, 14:45, 17:50, 20:30

Gooseboy
11:30, 13:25

Jagtsæson
14:00, 15:30, 18:00, 20:15

Joker
17:30, 20:30


Mugge & vejfesten
11:30, 13:30, 16:10

Ser du månen, Daniel
14:40, 17:45, 20:10

Valhalla
11:30, 15:20

Øst for Paradis


Paradisgade 7, 8000 Aarhus
86193122

Buñuel i skildpaddernes labyrint
12:00

Camper 303
13:45, 21:30

Diego Maradona
21:20

Downton Abbey
10:00, 12:00, 16:00, 18:25

Edmond
10:00, 14:10


Fat Front
14:00, 19:40

Gooseboy
10:20, 12:10, 16:10

Joker
10:50, 13:20, 15:50, 18:30, 21:00

Koko-di Koko-da
16:10, 21:30

Krigsfotografen
14:30, 18:00, 19:40


Mandskoret
18:00

Mugge & vejfesten
12:20

Mumitrolden og kometen
10:30

Once Upon a Time... in Hollywood
15:00, 18:10, 20:50

Ser du månen, Daniel
15:30, 18:20


Skin
21:15

Smerte og ære
16:30, 21:10

Ud og stjæle heste
10:10, 12:30, 18:45

Winkys Hest
10:00